• info@dreamwater.com.tr
  • Müşteri Hizmetleri: 0850 811 81 34

Müşteri Hizmetleri:

Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Sık Sorulan Sorular

Dreamwater ürünleri yetkili servis tarafından ücretsiz olarak montajlanmaktadır. Herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Satın aldığınız dreamwater ürünlerinin kurulumu için müşteri hizmetlerimizi arayıp montaj randevusu talep etmeniz yeterlidir. 

DreamWater geniş servis hizmet ağına sahiptir. Türkiye’de 81 ilde 7/24 servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Dreamwater su arıtma cihazı ve diğer ürünlerini taşındığınız yere götürebilirsiniz. Taşındığınız yerde ürünün montajı yine DreamWater ekibi tarafından yapılabilmektedir.

DreamWater ürünleri filtrelerin yetkili servis tarafından düzenli olarak değiştirilmesi halinde sizlere 2+8 toplam 10 yıl sağlıklı su vermeyi garanti eder. Bağlantı ekipmanlarında meydana gelebilecek sorunlar garanti kapsamında değerlendirilir.

Su arıtma cihazları arasında fiyat farkı olmasının en büyük sebebi, uzak doğu ürünlerinin piyasada yaygın olarak yer almasıdır. DreamWater su arıtma sistemleri, uzak doğu ürünü değildir. Amerikan membran ve filtrelere sahiptir. Bu sayede sizlere güvenilir sağlıklı içme suyu sunar. DreamWater, Türkiye’nin en çok tercih edilen lider su arıtma markalarından biridir.

Artan damacana su maliyetleri sebebiyle su arıtma sistemleri gün geçtikçe daha fazla tercih edilmektedir. Bunun en önemli sebeplerinden biri güvenilir sağlıklı suya ulaşmak ve aile/işletme ekonomisine katkı sağlamaktır. DreamWater su arıtma cihazları, kendini ortalama olarak 10 ayda amorti eder. Bu oran, kullanıma bağlı olarak 8-12 ay aralığında değişiklik gösterir. Bu sayede ciddi oranda kâr etmiş olursunuz.

DreamWater su arıtma cihazları, minimum yer kaplayacak şekilde dizayn edilmiştir. Kapalı kutu arıtma cihazlarımızda, kutu içerisinde bulunan filtrelerin ve tankın yerleşimi en iyi şekilde optimize edilerek yerden tasarruf edilmesi sağlanmıştır. Aynı zamanda slim kasa ve açık kasa olarak da az yer kaplayan ürün seçeneklerimiz  mevcuttur.

Kullandığınız su sebilini DreamWater su arıtma cihazına bağlayabilir ve su sebilinden arıtılmış su içebilirsiniz.

DreamWater su arıtma cihazlarında bulunan filtreler uzun ömürlüdür ve değişim süresi ortalama 10-12 ay olarak önerilmektedir. Filtrelerin değişim sıklığı, kullanıma bağlı olarak değişkenlik gösterir. 1 Yıldan daha fazla kullandığınız filtrelerin performansında düşüş olabileceği için yüksek kalitede su veremeyebilir. Bu yüzden yılda 1 kez filtreleri değiştirmeniz tavsiye edilir. 

DreamWater su arıtma cihazları, paslanmaz çelik tank ile gelmektedir. Çelik tank tercih etmemizin sebebi, gıda depolama standartlarına uygun olması, bakteri barındırmaması, dayanıklı ve daha uzun ömürlü olmasıdır.

DreamWater su arıtma cihazlarındaki filtreler Inline ve twist filtrelerdir. Tüm filtreleri kendiniz çok kolay şekilde değiştirebilirsiniz.

Türkiye’de ve dünyada çok sayıda su arıtma cihazı bulunmaktadır. Fakat hepsi yeterli güvenceleri size sunamayabilir. Kaliteli su arıtma cihazları iyi bir filtrasyon sistemine ve yeterlilik belgelerine sahip olmalıdır. DreamWater su arıtma cihazları NASA tarafından geliştirilmiş en iyi arıtma sistemi olan Reverse Osmosis (Ters Ozmoz) teknolojisine sahiptir. NSF, Water Quality Association, FDA, CE sertifikalarına sahip filtreler kullanılır ve sağlığınızı güvence altına alır. Ayrıca sizlere 10 yıl gibi uzun bir garanti sunar.