• info@dreamwater.com.tr
  • Müşteri Hizmetleri: 0850 811 81 34

Müşteri Hizmetleri:

Bu Tercihin Bir Sebebi Olmalı.

DreamWater Kullanıcı Yorumları

Aynur C.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Kimya mühendisiyim. Dreamwaterı aldıktan sonra özellikle tahlil ettirdim ve sonuç muhteşem. Kesinlikle çok iyi filtreleme yapıyor.

İbrahim D.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Kahve dükkanımız için dreamwaterı tercih ettik. Müşterilerimize sunduğumuz kahveyi en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Bu yüzden suyun lezzeti de bizim için önemliydi. Netice olarak çok başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Seda Ç.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

İlk söyleyeceklerim suyun tadının çok lezzetli olduğu. Verdiğiniz parayı ve aldığınız hizmeti hak eden bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim. Gözde hanım ve montaj ekibinden Hayrettin beye teşekkür ederim.

Pınar B.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Su arıtma cihazımızın bataryası garanti süresi içinde arızalandı ve kendilerine haber verir vermez aksiyon alıp değişim sürecini başlattılar. 1 hafta içinde bataryamız yeni bir ürünle değiştirildi. Su arıtma satış, montaj sürecinde de çok müşteri odaklılardı. Yaptığı işin arkasında duran, verdiği sözü mutlaka tutan bir firma, yetkili Mustafa bey ve ekibine çok teşekkür ediyor, hayırlı işler diliyoruz.

Canan C.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

İnternetten arıtmalı sebil aldım. İzmire servisiniz var mı dedim. Var dediler. Sebil kargo geldiği gün haber verdim ve ertesi gün hemen kuruluma geldiler. Şaka gibi bir şirket. Ne dediyse birebir yapıyor. İnanılır gibi değil hem de bu devirde bu arada suyu çok lezzetli. Teşekkürler dreamwater ailesi.

Erman O.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Evimde kullanıyorum. Çok memnunuz herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Mahmut Ç.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Kısa süre önce aldık ürünü. Tek kelimeyle harika.

Yasin

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

1 Aydır kullanıyoruz, piyasadaki ürünlerle kıyaslanmayacak kadar kaliteli ürün. Aklınızda hiç bir şüphe bırakmıyor. Tavsiye ederim.

Seher

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Özellikle damacana su fiyatının arttığı şu günlerde herkes gibi biz de arıtıcı arayışına geçtik.uzun süren araştırmalar sonucunda dreamwater taktırdık.inanılmaz memnunum.cihaz kaliteli ve suyun tadı çok iyi.günde 4 litre su içen biri olarak iyi ki almışım ve iyi ki dreamwater ı tercih etmişim.

Ahmet A.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Dream Water su Arıtma sistemlerini ailemle birlikte kullanıyoruz. Hazır sulara göre çok daha lezzetli. Bu ürünü tercih ettiğimiz için mutluyuz.

Yankı B.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Eşim kendim ve çocuklarım için en iyi seçimi yaptık. Bizi damacana illetinden kurtaran kahraman firma Dreamwater. Mükemmelsiniz.

Yavuz S.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

En iyi su arıtma cihazını kullanmakla kalmıyoruz aynı zamanda en iyi şirket ile çalışıp mükemmel sorunsuz servis hizmeti de almış oluyoruz. Teşekkürler.

Bilal K.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Dreamwater’ı yaklaşık 4 yıldır kullanıyoruz. Bugün filtre değiştirmeye geldiler. Nazik işin ehli donanımlı arkadaşlarla çalıştığınız için size çok teşekkür ediyorum. Suyun kalitesi zaten fevkalede. İyikilerim arasındasınız.

Mahmut S.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Su Arıtma cihazı aldım. Mükemmel bir lezzeti var. İncecik yer kaplamayan acayip bir cihaz yapmışlar. Çok başarili. Yetkililere Teşekkür ederim.

Neşe B.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Çok titiz ve temiz bir çalışma yaptılar. Kendi evimde kullandıktan sonra annem ve kayınvalidem de yaptırdı. Hepimiz çok memnunuz teşekkürler.

 

Samir Ş.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Ürün profesyonel işletme gayet ilgili ve bilgili hemen cözüm buluyolar tafsiye ederim.

Deniz D.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Uzun arastirmalardan sonra dreamwater markasina ulastim. Cihazin kalitesi, suyun lezzeti ve teknik ekip gercekten mükemmel. Iyiki almisim. Tesekkurler dreamwater.

Erhan Y.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

İki adet su arıtma cihazı aldık Ürünü alırken satış temsilcisinin tutumundan, teknik personelin zamanında gelişinden, satış sonrası destekten ve ürünün performansından gayet memnun kaldık. Ödediğimiz bedelin karşılığını fazlasıyla aldık. Şirket sahibi Mustafa Bey ve ekibine tekrar teşekkür ederim.

Pelin K.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Pandemi’den hemen önce kullanmaya başladığım DreamWater su arıtma sisteminden ve 3 yıldır ekipten aldığım değişmeyen hizmet kalitesinden çok memnunum. Herkese de tavsiye ederim.

Abdullah Ö.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Her alıcı gibi tereddütle aldık ama iyi ki almışım çok memnunuz tat olarak cihazdan satış sonrası şirket den çok memnun kaldık.

Ece Y.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Çok cok iyi bir arıtma 2 aydır kullanıyoruz iyiki almışız.

Ümit Ş.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Su hayattır çok ciddi bir iştir. Yüzlerce firma var. Benim gibi çok fazla araştırma yapanlardansaniz finalde karar vereceğiniz firma DreamWater olacaktır. Sebebi su çok iyi tadı vaz geçilmez oluyor. Firma da çok önemli çok ciddi bir yer.musteriye değer veriyorlar sattık gitti yapmıyorlar. Burdan Benimle ilgilenen sayın Mustafa beye çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Sati D.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Tadı ve kalitesi muhteşem tereddüt etmeden alıp kullanabilirsiniz.

Umut A.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Yaklaşık olarak 2 yıldır kullanıyorum. Gerek lezzet ve gerekse su kalitesi gayet başarılı. Servis hizmetleri de oldukça yetkin ve ciddi. Ayda kaç damacana tükettiğimizi unutmuş halde, her hafta su peşinde koşuyorduk. Eve damacana getirtme, bekleme vs işleri de zamanımızı çalıyor ve yoruyordu. Böbreklerim taş yapıyor ve yumuşak sular tüketmeliyim. Bu konuda da son derece yardımcı oldu bu sistem. Güvenle, sağlıkla ve tüm pratikliği ile yıllarca kullanacağımıza inanıyorum. Dreamwater Ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.

Gonca Z.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Evimde farklı bir arıtma sistemi kullanıyordum. Filtre kalitesinden şüphe ediyor tadını sevmiyordum. Dream Water sistemine geçiş yaptım. 4 aydır kullanıyorum çok memnunum.

Fethiye D.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Sürekli damacana su alıyorduk hem sağlık açısından endişeliydim hemde çok uğraştırıcıydı annemin tavsiyesi ile dreamwater kullanmaya başladım. Hem çok pratik hem çok lezzetli bir su iyi ki tanıştık herkese tavsiye ederim.

Murat Ç.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Hem iş yerimizde, hem evimizde kullanıyoruz. Firmanın müşteri politikası ve hizmeti çok iyi. Çevremize de yönlendirdik ve herkes memnun. İyi ki bu markayı tercih etmişiz. Teşekkür ederiz.

Görkem A.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Daha önce farklı bir sistem kullanıyordum. Su kalitesinden ve servis hizmetinden asla memnun değildim. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Dream Water ile tanıştım. Hizmetlerinden ve kalitesinden çok memnunum. Herkese tavsiye ederim. 

Mustafa Y.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

İlk başta önyargıyla yaklaşmıştım , fakat daha sonra ne kadar doğru bir hareket yaptığımın kararına vardım. Diğer su arıtma firmalarını denemelerimden sonra ,Dream Water ın farkı bariz , Evian derecesinde. Tavsiye ederim.

Oğuzhan K.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

DreamWater ı 1 yıldan beri kullanıyoruz, tat konusunda çok seçiciydik ama DreamWater ın tadı çok yumuşak ve lezzetli. Ayrıca kurulum ve servis ekibi de çok profesyonel. İlk fırsatt ofisime se almayı düşünüyorum.

Nurdeniz K.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Öncelikle bir müşteri gibi değil de aileden bir yakınınızmış gibi içten ilgi ve alaka gösterdikleri için teşekkür ederim. Su, zaten ilk içtiğiniz anda farkedilir bir şekilde farklı. Hem sağlıklı hem lezzetli bir su içmek insanın kendi adına iyi bir şey yaptığını hissettiriyor. İçtenlikle tavsiye ediyorum.

Erol K.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Öncelikle DreamWater ailesine İlgi ve alakalı oluşları, yaptıkları işi layıkıyla yaptıklarından dolayı teşekkür ederim. Yaklaşık 1 yıldır kullanmaktayız ve çok memnunuz. Suyun tadı çok güzel, dışarıda bazı içtiğim sularda koku ve değişik bir tat söz konusu iken Dreamwater’da bu durum söz konusu bile değil. Alacaklara tavsiye ederim, tereddüt etmeden alabilirsiniz.

Aytuğ T. K.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Yaklaşık 2 yıldır kullanıyoruz. Suyun tadı harika, içtikçe içesiniz geliyor. En önemlisi içtiğinizde şişkinlik yapmıyor. Eskiden 1 bardak suyu zor içerken artık arka arkaya 2-3 bardak içebiliyorum. Çayımın ve kahvemin lezzeti değişti. Montajımız çok titizlikle ve güler yüzle yapıldı. Tüm yakınlarımıza tavsiye ettik ve çok memnun kaldılar. İşinde uzman, güven veren, dürüstlüğün ve kalitenin bir arada olduğu bir firma ile çalıştık. Emeğinize sağlık gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Nan Group

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Profesyonel hizmet güler yüz, ekipten çok memnun kaldık, teşekkürler Dreamwater.

İpek O.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

İlk önce annemin evine taktırdık, çok memnun kaldık ve kendi evime de taktırdım. Suyun tadı çok güzel. çiçeklerimi bile bu su ile suluyorum. Demleğim çayın tadı bile çok güzel oluyor.Mustafa bey çok ilgili ve ayrıca su arıtma hakkında gerçekten bilgili. Bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Her markanın su arıtmasına güvenmeyin, bazı firmalar bu işi çok hafife alıyor. Tüm DreamWater ekibine teşekkür ederim.

Selma Y.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Yaklaşık 3 senedir bu firmadan aldığım arıtma cihazını kullanıyorum. Ve her musluğu açtığımda Firmaya dua ediyorum. Uygun ürüne sizi yönlendirir sizi yormaz sizinle ilgilenir. Tekrar tekrar teşekkürler.

Gül Tuna

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Evimize hiç aksatmadan düzenli gelip titiz bir şekilde sistemimizin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayan Dream water ve ekibine teşekkür ederiz.

Duha A.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Evimizde yaklaşık 4 aydır dreamwater arıtma sistemini kullanmaktayız. Suların çok kireçli olduğu bir bölgede oturuyoruz. Cihazın performansından aşırı memnunuz. Firma yetkilisi Mustafa Bey her konuda bilgi veriyor ve destek sağlıyor. Su arıtma cihazlarında filtre temini ve performans süresi çok önemli bir konu olduğu için kaliteli ve profesyonel bir firma ile çalışmak uzun vadede çok önemli. Fiyat performans ürünüdür herkese tavsiye ediyorum.

Özge M.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Tavsiye ile ürünü aldık. Hızlı bir şekilde montaj yapıldı. Personeli çok ilgili ve güler yüzlü. Temiz çalıştığı için ayrıca memnun kaldım. Sonrasında sorularım olmuştu hemen ilgilendiler. Pek çok arıtmaya nazaran çok az yer kaplıyor. Tadını sevdim. Pet şişelerden kurtulduğum için ve çayımın tadı güzelleştiği için mutluyum. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim 

Berfin S. T.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

2 evimizde de kullanıyoruz çok memnun kaldık, çok teşekkür ediyoruz.

Arda Ç.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5
Normalde su arıtma cihazlarının tadını pek beğenmiyordum fakat pandemi nedeniyle bir denemek istedik ve dreamwater markalı arıtmayı çok beğendik montaj için gelen arkadaş da çok iyi ve ilgiliydi. Teşekkürler.

İpek Ö. C.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5
her konuda güvenilirlik, güleryüzlü hizmet. her zaman bir telefonla ulaşabiliyorsunuz. tanıdığım herkese hiç düşünmeden önerebiliyorum.

Serkan Ç.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Dreamwater’dan cihazı yaklaşık 8 ay kadar önce satın aldık açıkçası şimdiye kadar almadığımıza dapişman olduk. Oldukça başarılı bir ürün ayrıca servis de bir o kadar kaliteli. Yakın çevreme şiddetle tavsiye ettim sizlere de ederim.

Neslihan D.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Tavsiye üzerine taktırdım. Servis çok hızlı, ilgili ve pratik. Özellikle Pandemi döneminde hijyen sorunu çözmüş olduk, hemde doya doya içimize sinen su içebiliyor olduk. Kesinlikle tavsiye ediyor, tüm çalışanlara markanın arkasında kalıp, müşterilerini önemsedikleri için teşekkür ediyorum.

Rina S.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

2 senedir kullanıyoruz,çok memnunuz, servis mukemmel, tavsiye edip alan tüm arkadaşlarımız da çok memnunlar herkese tavsiye ederim.

Nezihi I.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Efendim piyasa araştırması ve tavsiyelere kulak vererek firmayla görüşüp davet ettim ve bir beyefendi evimize geldi zaten işin %90 halloldu temiz titiz ve çok bilgili. Sağlıkçıyım ve su ile ilgim var iken bilmediklerimi de anlattınca uygulamayı kurduk. 1 yıl geçmeden pandemi nedeniyle hiç bir sıkıntı yokken kartuş değişimi istedim o kadar eminki ürününden olmaz daha su bozulmamıştır dedi ve haklıydı bu devirde böyle bir firma şaşırdım. İnanın firmadan habersiz de tahlil yaptırdım sonuç mükemmel. Teşekkürler Dreamwater.

Mine D.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Dreamwateri altı aydır kullanıyorum Soner bey tavsiye etmişti kendisine çok teşekkür ediyorum Gerçekten başka su içemiyorum çok başarılı.

Ergun C.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Uzun araştırmalar sonucu karar verdiğim Dream Water firması gerek satış öncesi gerek satış sonrası yaklaşımı ile doğru karar verdiğimi kanıtladı. Son derece profesyonel bir ekip ile çalıştım. Suyun içimi kolay, tadı son derece lezzetli. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Gürkan O.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

DreamWater olmasaydı Evimde ve İşyerimde su arıtma kullanmaya cesaret edemezdim. Güven çok önemli 1 yıldır kullanıyorum. Sağlıklı olmayan hazır sulardan ve hammallığından kurtulduk. Çok şükür şeker gibi su içiyoruz

 

Füsun D.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Ürünleri yıllar önce kullanmaya başladım. Yeni taşındığım evde de aynı ürünleri kullandım. Elemanları ürünleri çalışma sistemlerinden çok memnun kaldım. Herkese öneririm. Teşekkürler.

 

Cemil B.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

İşlerini zamanında ve düzgün yaptılar teşekkür ederiz.

Naz B.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Yaklaşık 2 senedir kullanıyoruz, çok memnunuz, gerek personel gerek şirket olarak çok profesyonel, arıtmanın takibini şirket yapıyor ve hiç aksatmadan gelip değişimini yapıyorlar, herkese tavsiye ederim, Mustafa beye her zaman ulaşılıyor ve çözüm odaklılar.

Ekrem Y.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Su Arıtma konusunda ihtiyacı karşılayan bir ürün, eskisini yenisiyle değiştik ilgi alaka güzel.

Sami A.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Bir muhendis olarak uzun arastirmalarimdan sonra dreamwater icme suyu sistemi aldim ziyadesi ile memnun kaldik bu arada satistan sonra bizimle irtibati kesmeyen ve surekli sistemin calismasi ile ilgili memnuniyetimizi sorgulayan satis danismani arkadasimiza cok tesekkur ederim. bu nemnuniyetizden dolayi evinizin girisine tum evin suyu aritan yumusatma aritma sistemini kurdurduk. Esimin bulasiklarda leke kalma sorunu camasirlardaki sertlik sorunu tamamiyle ortadan kalkti…

Ata H.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Hizmetleri cok basariliydi.Hem cok temiz calistilar hemde istanbulda taktirdigimiz urunu bodruma goturduler.Gercekten hersey icin cok tesekkurler.

Gülşah D.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Geçen yıldan beri kullandığımız DreamWater Su Arıtmadan çok memnunuz.Kullanılan filtre ve boruların sertifikalarını da gördükten sonra ailecek gönül rahatlığıyla sağlıklı su içiyoruz.

Salim E.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

3 yıl önce Keşan Erikli deki yazlığımızın ana şebeke girişine çok gelişmiş bir arıtma ayrıca eviye altında küçük bir arıtma takdırmıştık Böylesi bir arıtma binlerce kişinin yaşadığı Eriklide yok. Mustafa Bey her yaz başı bizi arar bir ihtiyacımız olup olmadığını sorar. Bizim yapamayacağımız bir sorun olursa İstanbuldan atlayıp gelir. Bu titizliğinden dolayı ona güvendik ve İstanbul’daki evimize de eviye altı arıtma takdırdık Çok memnunuz Bu devirde böyle Dürüst İşini seven insan az bulunur Ona bu nedenle ailemizin arıtmacısı diye hitap ediyoruz Eline koluna sağlık.

Ali K.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

2 senedir kullanıyoruz, çok memnunuz. Tavsiye ederiz.

İlhan S.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Çok memnun kaldık,tavsiye ederim.

Selin G.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Cok dusundum once direndim sonra Mustafa beyin ilgili ama sikmayan tavriyla yaptigi tahlillere ve sundugu bilgilere guvenerek taktirdim. Iyi ki de taktirmisim , evde 4 hayvan oldugu icin su harcamamiz da fazlaydi. Simdi gayet leziz bir su iciyoruz. Eyvah gece su bitti derdi kalmadi. Lavaboya koyup tencereyi vs rahat rahat su dolduruyorum. Hele bu corona donemi damacana yikama derdi de yasamadim. Her sey bir yana saglikli bir su icmek istiyorsaniz kesinlikle tavsiye ederim.

Esra K.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldığımız Dreamwater arıtmayı bir süredir kullanıyoruz, çok memnunuz. Yakınlarıma da güvenle tavsiye ediyorum. Hizmet kalitesinden ayrıca çok memnunuz, taleplerimize hemen cevap veriliyor. Çok teşekkürler.

Mustafa D.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Yaklasik 1,5 yil once arkadasimizin tavsiyesi ile Şirketimiz merkezi ve 2 mağazasında hizmet almaya basladik. Ürün ve hizmet kalitesi olarak cok memnunuz.

Gözde Amil

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Dreamwater i yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Daha önce başka bir arıtma kullanıyordum ama içemiyorduk tadı güzel degildi icekiyorduk. simdi hem içme hem de yemekte kullanıyoruz çok memnunuz.

Melek A.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Süper ötesi çok memnunum kedim bile artık başka su içmiyor. En önemlisi sağlıklı ve temşz su içiyorum. Eve gelen damacanayı silmekten kurtuldum.

 

Cenk A.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Su arıtma sistemine geçtikten sonra içtiğimiz suların tadının ne kadar kötü olduğunu fark ettim. Artık içimiz rahat bir şekilde su içiyoruz.

Celal K.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Mustafa beyin ilgi alakası, montaj sırasındaki özenli ve temiz çalışma ve sonrasında tabiki suyun tadı, hepsi çok güzeldi. Teşekkürler.

Semih S.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Lavabo altinda yer kaplamayan ince şık tasarım. Kaliteli.

Mustafa S.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Harika gerçekten, sağlıklı güvenilir temiz ve lezzetli su iciyoruz ailecek. Şiddetle tavsiye ederim.

Sehvar N.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

2 ay önce su arıtma sistemimi değiştirdim. Bana tavsiye eden arkadaşıma baya direnç gösterdim, memnun olduğumu sanıyordum içtiğim sudan.. Kararımı değiştirip taktırdım. Meğerse su içmiyormuşum daha önce. Berrak, içimi yumuşacık, içtikçe içesini getiren bir suya sahip oldum.. Çok teşekkür ederim. Bu arada takan teknisyen arkadaşıma da temizliği, titizliği, bilgisi, konusundaki donanımı sebebiyle çok teşekkür ederim.

Enes U.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

2 ay önce evimize su arıtma sistemi bağlattık. Hem malzeme kalitesi hem de suyun lezzeti mükemmel. Kurulum yapan arkadaşın uzmanlığı ve güler yüzlülüğü tatmin ediciydi. Teşekkürler.

Tulin D.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Yaklaşık 2 aydır Dreamwater kullanıyorum, çok memnunum. Daha öncede arıtma sistemi kullanmıştım ama arıtılan suyun tadı kötü olduğu için, içme suyu olarak yine damacana alıyordum. Tavsiye eden arkadaşım tadı gayet güzel deyince açıkçası şüpheyle yaklaştım ama haklıymış, hijyenin yanında tadı da güzel olunca herkese tavsiye etmeye başladım. Elbette firma çalışanlarının yakın ilgisi de memnuniyeti arttıran bir unsur.

Doğukan Ç.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

1 seneyi askin suredir aritma sistemini kullaniyoruz. Mustafa bey cok ilgili, filtre degisimini de kendi takip ediyor. Iletisim acisindan hic sikinti yasamadik ve aninda hizmet alabiliyoruz.

Duygu T.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Harika. Eski günlerdeki gibi musluktan su içebilmek çok güzel bir duyguymuş. Her şeyinden çok memnunuz. Teşekkürler.

Berat D.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

1.5 senedir kullanıyoruz sorunsuz bir şekilde arıtma sistemini gerçekten çok memnunuz.

Bülent G.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Dokuz ayı aşan bir süredir su filtreleme sistemini kullanıyoruz. Sistemin kurulduğu tarihten bu güne, hem filtre sisteminden, hem de firmanın verdiği hizmetten, servisten son derece memnunuz. Filtre edilmiş, temiz suyu güvenle içiyoruz. Ürünü son tüketiciye tavsiye ederiz.

Mehmet S.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Merhabalar. Hem İstanbul’daki hem de Urla’daki evimde su arıtma sistemlerini kullanıyorum. Çok memnunum. Özellikle Mustafa beye çok teşekkür ederim. Satış sonrası servis ve ilgileri takdire layık.

Aslı Ö.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Ürün kalitesi güvenilir hizmeti güler yüzü ile ailemizin arıtmacısı teşekkür ederim.

Yaniv S.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Harika hizmet, kaliteli ürün. Ailemin evinde kullandık şimdi kendi evimize de yaptırttık. Her türlü soruya cevap veriyor Mustafa bey. İlgisine teşekkür ederiz, herkese tavsiye edilir.

Demet Y.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Hizmet sektöründe en iyi hizmeti veren,hızlı,planlı,dürüst,güvenilir bir firmanıdır. Sağlığınızı düşünüyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Emrah E.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Dürüst ve ilkeli alışverişi bizlere yaşattığınız için teşekkür ederim. Güven duyarak evimde kullandığım bir marka oldunuz. Başarılarınızın ve çalışma hayatınızdaki marka yükselişinin devamını dilerim. Herkese gönül rahatlığıyla (dreamwater) markasından ve özelliklede Mustafa beyden hizmet almalarını tavsiye ederim. Çok teşekkürler iyi çalışmalar dilerim.

Mehmet İ. K.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Suyun lezzeti ve yumuşaklığı mükemmel. Hayatımdan damacana bitti derdini çıkarmak en konforlu tarafı. Satış ve montaj aşamasında müşteri odaklı yaklaşımları için çok teşekkürler. O kadar özenli ve yer kaplamayacak şekilde monte ettiler ki günlük kullandığım hiç bir alan etkilenmedi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sevgi G.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Dreamwater la çok tesadüfen tanıştım, ilk demodan sonra almaya karar verdim. Cihazın kompakt lığı, arıtılan suyun tadı, satıcının yaklaşımı çok olumlu etkiledi ve varolan cihazımı Dreamwater le değiştirmeye kara verdim, hem İstanbul daki evim için hem de yazlık evim için.. Şu ana kadar memnuniyetim çok yüksek… Başarılar dilerim.

Halit Y.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Bir tesadüfle tanıştık Mustafa beyle… İyiki tanışmışız…evimize taktırdığımız su arıtma sayesinde güven, huzur,ekonomik,bol kullanım,çay,kahve,yemek içme,meyve sebze yıkama, rahatlık ve huzur içinde kullanıyoruz. Herkese tavsiye ederiz… teşekkürler.

Emsa Mühendislik

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Hizmet kalitesi ve teknik servisin ilgisi oldukça başarılı , herkese tavsiye ediyorum.

Turan P.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Montaj esnasında ve sonrasında oldukça ilgililer. Filtrelerin değişim dönemlerini takip etmeleri de gayet olumlu.

Merve K.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Ben gayet memnunum. Pratik ve lezzetli.

Kerem S.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Kendileriyle isyerimize aritma cihazi baglatmak icin tanistik, teknik bilgi ve tecrubeleri gercekten fazlasiyla tatmin edici, kurulum sirasinda ki uzmanliklari ziyadesiyle memnun edici, daha sonrasinda evimize de 3 girisli olanindan tezgahimizi deldirmeden taktirdik, cay kahve sebze meyve her turlu yerde saglikli su kullanmanin keyfini cikariyoruz.

Didem İ.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Bugüne kadar cesaret edemediğim arıtma sistemleri bir tarafa bu arıtma sistemi hayatımıza güven ve sağlık kattı. Evimde bir bardak suyumu içen arıtma sahibi olmak istiyor. çaydanlığımı sene oldu limon tuzu ile kaynatma zahmetim kalmadı. sıfır kireç mükemmel sağlıklı suya sahip olduk sayesinde içimiz çok rahat tercih edebilirsiniz

Gözde

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Su arıtma sistemine doktorumuzun tavsiyesi üzerine sahip oldum. Gönül rahatlığıyla kullandığım bu mükemmel sistemi bebeğime de güvenle içiriyorum. Hamile ve anne olan bireylere kesinlikle tavsiye edebileceğim tek sistem.

Serhat D.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

1 hafta oldu alalı özellikle bekledim yorum için ve şimdi diyorum ki KUSURSUZ.. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Özellikle Mustafa Bey e de ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Melisa G. G.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Tanıdığım vasıtasıyla Mustafa bey ile tanıştık. Kendisinden ve üründen fazlasıyla memnun kaldık. İlgi alakalı ve hizmet çok iyi . Suyun kalitesini ve tadını da çok beğendik . Tavsiye ediyoruz.

Selim G.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Mükemmel bir sistem. Suyun tadı ve berraklığı muhteşem. Firmanın güler yüzü ve servisi de cabası. Tavsiye ederim.

Begüm T.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Su arıtmayı uzun zamanadan beri kullanıyoruz.Bazı markalar dışında,suyu çok ayırt eden bir çiftiz.Gerçekten tadı çok güzel.Bununla birlikte ürünlerinin her zaman arkalarındalar. Ne zaman istesek evimize gelip servis hizmeti veriyor,filtre değişim süreçlerini hatırlatıyor ve biz unutsakta onlar takip ediyorlar. İlginiz ve kaliteniz için teşekkür ederiz.

Tulis R.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Su arıtma cihazını aldığım günden itibaren içtiğimiz suların ne kadar sağlıksız olduğunu anladım. içimi o kadar güzel ki su içemezken şimdi daha fazla su içmeye başladım. Bu arıtma cihazlarını çok araştırdım. araştırma sonucunda aldığım cihazdan çok çok memnun kaldım. Hem cihaz hem de müşteriye karşı ilgileri çok farklıydı. kesinlikle arıtma cihazı almayı düşünenlere tavsiye ederim.

Nevin Ş.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Satın alırken , su kalitesinin bu denli kaliteli olacağını kesinlikle beklemiyordum. Gerçekten şaşırtıcı ölçüde başarılı , dolayısıyla biz de kana kana su içebiliyoruz.

Ahmet T.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Son derece memnun kaldım. İstanbulda musluk suyu içeceğim aklımdan geçmezken şimdi gönül rahatlığı ile 3 aydır içiyorum.

Gülhan A.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Bir aydır kullanıyorum. suyun tadı gerçekten mükemmelll. iyiki sizi seçmişiz. tesekkurler.

Nergis A.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Yillardir kullaniyorum ve cok memnunum.

Mustafa Ş.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Gerçekten çok memnunuz, hem işyerimizde hem de evimizde kullanıyoruz. Tavsiye ederim, su derdi bitsin istiyorsan mutlaka kullanmalısın.

Faik V.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Uzun araştırmalar sonucunda, damacana su kullanmaktan vazgeçtim ve yaklaşık 4 senedir hem evimde hem de iş yerimizde su arıtıcısını çok büyük rahatlık ve güvenle kullanıyoruz. Aile fertlerimi de bu hususta ikna ettim ve aynı şekilde onlar da filtre kullanımına başladı. Hepsi çok memnunlar. Damacanın hijyeni, suyun kalitesini düşünme derdimiz olmadan şebeke suyunu kullanabiliyoruz. Herkese tavsiye ederim.

Goncagül A.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Yaptığım uzun araştırmalar sonucunda damacana ve hazır pet suların kanserojen olduğunu anladığım gün başladı arıtma ile tanışmam… Çok memnunum tat ve lezzet olarak mükemmel. Kızımın su matarasına arıtma suyu dolduruyorum okulda plastik hazır sulardan içmesin diye. İyi ki almışız su içtiğimizi anlıyoruz ailece. Evdeki kedim dahil…

Buket Y.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Bu suyun lezzetini hiçbir suya değişmem.. resmen başka su icemiyoruz artık işyerinde sebiller olmasına rağmen yanımda su tasiyorum hergun baska su kokuyor sanki. Oğlum bile okula giderken anne bizim evin suyundan koy çantama diyor.. her evde olmalı çok büyük rahatlık.. meyvemi sebzemi gönül rahatlığıyla yikiyorum çayımı kireçsiz çaydanlıkta lezzetli bı şekilde içiyorum. Etrafimdaki herkes bizden tavsiye ile aldı ve çokta memnun . Buradan da herkese ısrarla tavsiye edebilirim.

Sinem Ş.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

İçtiğim sudan tat almaya başladım. Damacanave hazır sulardan çok daha lezzetli. Üstelik diğer firmalardaki gibi sürekli filtre değiştirip ücret ödeme derdi de yok. 

Ali K.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Gercekden aritmada bir numarali marka 10 yildir istanbulda aritma kullaniyorum evimde is yerimde ama rainplus bi baska herkese tavsiye ederim.

Ebubekir Y.

Dreamwater Kullanıcısı

5/5

Hem iş yerimde hem de evimizde kullanıyoruz. mükemmel lezzet mükemmel tat bizi damacana illetinden kurtardığın için teşekkürler. kalite gerçekten tesadüf değilmiş….

Daha fazla yorum okuyun.